PwG

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiți | 

Aici putetzi spune Bancuri

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
r[A]z()r
Test de dempendentza de cs

Data de înscriere : 16/05/2008
Varsta : 26
Localizare : undeva

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Joi Iul 10, 2008 5:11 pm

O femeie este oprita din trafic de un politist.
Politistul: Buna ziua. Ati depasit limita de viteza. Permisul dumneavoastra, va rog.
F: Vi l-as da, numai ca nu am asa ceva.
P: Nu aveti?!
F: L-am pierdut definitiv pentru conducere repetata in stare de ebrietate.
P: Aha... Imi aratati va rog actele masinii?
F: Nu pot.
P: De ce?
F: Am furat aceasta masina.
P: Ce-ati facut?!
F: Am furat masina si am ucis proprietarul.
P: Poftim?!
F: Daca nu ma credeti, cadavrul este in portbagaj... vreti sa il vedeti?
In acest moment politistul se retrage incet spre masina sa si cere ajutoare prin radio. In 5 minute sosesc la fata locului alte 5 masini de politie.
Un ofiter superior se apropie de masina femeii cu pistolul pregatit.
Politistul 2: Doamna, va rog sa iesiti din masina!
Femeia iese din automobil.
F: S-a intamplat ceva, domnule?
P2: Unul dintre colegii mei mi-a spus ca ati furat aceasta masina si ca ati ucis proprietarul.
F: Am ucis proprietarul?
P2: Da. Va rog sa deschideti portbagajul.
Femeia deschide portbagajul, care este gol...
P2: Masina este a dvs., doamna?
F: Da. Poftiti actele ei.
Primul politist ramane perplex.
P2: Unul dintre colegii mei sustine ca nu aveti nici permis.
Femeia cauta in poseta, scoate un port-document si-l intinde politistului.
Aceste il deschide si studiaza permisul, care este in regula.
Tipul deja nu mai stie ce sa creada.
P2: Multumesc, doamna... Vedeti, colegul meu mi-a spus ca nu aveti permis, ca ati furat masina si ati ucis proprietarul!
F: Sunt convinsa ca porcul asta mincinos v-a spus si ca mergeam cu viteza! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.220.ro/RbK_Team-90735.html
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Joi Iul 10, 2008 5:12 pm

Se anunta ora exacta: este ora 10 pentru oamenii obisnuiti, ora 22 pentru intelectuali, iar pentru politisti, limbuta mica de la ceas este in dreptul cifrei 10 iar limbuta mare in dreptul cifrei 12.
Politistii, indignati, suna la radio sa protesteze, ca se simt jigniti.
Din nou se anunta ora exacta: este ora 11 pentru oamenii obisnuiti, ora 23 pentru intelectuali, iar pentru politisti, limbuta mica de la ceas este in dreptul cifrei 11, iar limbuta mare in dreptul cifrei 12.
Din nou indignare printre politisti, apeluri la redactie, amenintari.
Se anunta ora exacta: este ora 12 noaptea pentru oamenii obisnuiti, ora 0 pentru intelectuali ... (tacere lunga). Politistii rasufla usurati.
Crainicul continua: politistii sa nu mai caute limbuta mica de la ceas, ca e sub limbuta mare, in dreptul cifrei 12. bounce bounce bounce bounce bounce
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Joi Iul 10, 2008 5:14 pm

Un politist dirija circulatia intr-o intersectie. La stop se opreste o masina rosie. Chiar inainte de a se schimba culoarea semaforului, soferul da repede geamul jos si striga la politist: - "Impotentulee!", dupa care demareaza in tromba, politistul ramanand in urma, fara sa fi avut macar prilejul de a-i fi luat numarul. A doua zi, aceluiasi politist, in aceeasi intersectie, i se striga din aceeasi masina rosie: "Impotentuleee!". Dupa program, politistul vine acasa obosit si tracasat, cu sentimentul cert ca i-a scazut randamentul din cauza infractorului din masina rosie. Plangandu-i-se sotiei, aceasta incearca sa-l calmeze:
- Ei, spune ea, iti pui mintea cu toti nebunii. Data viitoare fa-te ca nici nu-l auzi. Nu-i da satisfactie, vei vedea ca se va plictisi repede.
A treia zi, in aceeasi intersectie, politistul observa cu coada ochiului masina rosie al carei sofer il insultase. Scrasnind din dinti, isi zise in sine: "N-am sa-i dau satisfactie porcului de data aceasta. Ma fac ca nici nu-l vad.". Chiar inainte sa se schimbe culoarea semaforului, soferul masinii rosii ii striga: Paraciosuleee! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Joi Iul 10, 2008 5:16 pm

Un politist dirija circulatia intr-o intersectie. La stop se opreste o masina rosie. Chiar inainte de a se schimba culoarea semaforului, soferul da repede geamul jos si striga la politist: - "Impotentulee!", dupa care demareaza in tromba, politistul ramanand in urma, fara sa fi avut macar prilejul de a-i fi luat numarul. A doua zi, aceluiasi politist, in aceeasi intersectie, i se striga din aceeasi masina rosie: "Impotentuleee!". Dupa program, politistul vine acasa obosit si tracasat, cu sentimentul cert ca i-a scazut randamentul din cauza infractorului din masina rosie. Plangandu-i-se sotiei, aceasta incearca sa-l calmeze:
- Ei, spune ea, iti pui mintea cu toti nebunii. Data viitoare fa-te ca nici nu-l auzi. Nu-i da satisfactie, vei vedea ca se va plictisi repede.
A treia zi, in aceeasi intersectie, politistul observa cu coada ochiului masina rosie al carei sofer il insultase. Scrasnind din dinti, isi zise in sine: "N-am sa-i dau satisfactie porcului de data aceasta. Ma fac ca nici nu-l vad.". Chiar inainte sa se schimbe culoarea semaforului, soferul masinii rosii ii striga: Paraciosuleee! study study study
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Joi Iul 10, 2008 5:17 pm

Erau Ion si Maria in luna de miere la un hotel. Deodata suna telefonul Mariei.Era mama ei.
Mama:marie, ati facut si voi ce fac tinerii?
Maria:Nu
Mama:Pai voi ce faceti acolo?
Maria:Eu ma uit la televizor si Ion citeste ziarul.
Mama:Spunei lui Ion sa bage ce are el mai gros in gaura unde faci tu pipi.Va sun mai incolo!
Maria:Bine.Pa!
Maria si Ion fac in tocmai.Dupa o ora suna din nou mama Mariei:
Mama:Ati facut ce am zis eu?
Maria:Da.
Mama:Si cum e?
Maria:Ion e de o ora cu piciorul in WC lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Joi Iul 10, 2008 5:20 pm

Ion si Maria in noaptea nuntii. Ion e mare smecher iar Maria inocenta si prostuta. Clasicul: "Ce-i aia?", "Pai Marie, numa io am asa ceva, nime pe lume nu mai are!"

Peste cateva zile: "Ioane, l-am vazut pe Gheorghe la cosit cand s-o dus dupa tufa si si-a dat izmenele jos, sa stii ca are si el"
"Pai Marie, Gheorghe e cel mai bun preten al meu, io aveam doua si i-am dat si lui una" "Aaaaaa, bine"
"Da' totusi..."
"Ce mai vrei fa?"
"Prost mai esti ma, de ce nu ti-ai oprit-o tie pe aia mare?" lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Joi Iul 10, 2008 5:21 pm

Un tip si-o tipa in pat, actiune din greu.
Dintr-o data se aude o frana de masina in fata casei, tipul sare din pat, isi ia hainele in brate, tipa ii deschide geamul, si sare. Dupa un timp se aude un ciocanit la usa. Tipa deschide, in usa ... tipul cu hainele in brate...
- Ma nevasta, da' stresati mai suntem!Smile)))
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Joi Iul 10, 2008 5:24 pm

Un tip cu o maimuta intra intr-un bar. Se duce omul la bar si comanda o bere. Maimuta incepe sa sara de colo colo si baga in gura tot ce gaseste: mananca maslinele si ciresele de pe bar, sare pe masa de biliard si inghite bila 8. Barmanul stupefiat, il intreaba pe tip ce-i cu maimuta. Acesta ii raspunde:
- Stai linistit, e maimuta mea, asa face. Nu-ti face griji, pune totul pe nota si platesc. Zis si facut. Dupa vreo 2 saptamani, acelasi tip, aceeasi maimuta, acelasi bar. Incepe maimuta sa sara ca nebuna. Sare pe bar, ia o maslina o baga in fund, o scoate si apoi o inghite. La fel si cu o cireasa. Barmanul, mirat, se adreseaza tipului:
- Ce-a patit ma maimuta ta? E de-a dreptul scarbos ceea ce face!
- De cand cu bila de biliard, mai intai le masoara! affraid affraid affraid affraid
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Vin Iul 11, 2008 3:52 am

Vine o tipa timida la ginecolog. Bate incet la usa si, nimic. Baga usor capul pe usa si vede doi oameni imbracati in alb.
- Nu va suparati, pot sa intru?
- Desigur!
- Pot sa ma dezbrac?, zice femeia cam tematoare.
- Bineinteles!
- Pot sa ma asez pe masa?
- Da, da!
Dupa vreo 10 minute de stat pe masa in caare cei doi nu au bagat-o in seama, individa isi face curaj si intreaba: "dar nu veniti sa va uitati la mine?"
- Ba da, doamna.
Vin cei doi se uita si exclameaza foarte tare: "OOOAAAAUUUU!!!"
- E chiar asa de grav dom' doctor?
- Nu stim, doamna. Noi suntem zugravii! lol! lol! lol!
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Vin Iul 11, 2008 3:53 am

Inaintea unei operatii, chirurgul isi intreaba pacientul:
- Ce varsta aveti?
- Peste o luna voi implini 40 de ani.
La care chirurgul spune:
- Imi place optimismul dumneavoastra! scratch scratch scratch scratch
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Vin Iul 11, 2008 4:00 am

Pe patul de moarte sta intins un mos de 80 de ani, sot, tata, bunic, strabunic. I se apropie sfarsitul si de jur imprejurul patului sta toata familia: sotia, toti copiii si toti nepotii si cativa stranepoti. Toti asteptau in liniste si deodata batranul se trezeste si spune:
- Trebuie sa va spun un secret mare! Aveam de toate: masini bune cu care cutreieram lumea, femei frumoase cu care ma simteam bine, foarte multi prieteni si un cont mare in banca. Intr-o zi mi-a spus un prieten ca trebuie sa ma insor ca sa am o famile ca altfel nu o sa aibe cine sa-mi dea un pahar cu apa cand o sa fiu pe patul de moarte. Ei si asa m-am insurat si viata mea s-a schimbat radical. In loc sa merg la discoteca cu femei care mai de care mai frumoase am stat acasa si m-am uitat la seriale cu sotia. Masinile le-am folosit doar ca sa duc si sa aduc copiii de la scoala, sa merg la cumparaturi sau cel mult sa mergem in concediu. Toti bani din banca s-au dus pe scolile voastre, pe hainele si placerile voastre. Zilele frumoase si libertatea mea... le-a luat vantul! Si acum cand stau intins si astept moartea stiti care e cel mai rau lucru dintre toate ?
- Care, dragul noastru tata? il intreaba cu totii curiosi.
- Nu mi-e sete!
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Vin Iul 11, 2008 4:01 am

O barza ducea un batranel in cioc. Batranelul catre barza:
- Hai, recunoaste ca ne-am ratacit! affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Sus In jos
abytzu

Data de înscriere : 20/05/2008

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Vin Iul 11, 2008 4:17 am

De ce poarte blondele pantaloni mulati ?
Ca sa li se citeasca pe buze .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
abytzu

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Vin Iul 11, 2008 4:24 am

Un irakian si un kuweitian stateau fata in fata in transee si se impuscau de zor. La un moment dat irakianului i se blocheaza mitraliera: - La bisda-bisdii matii de bushc’ imbuzit! injura irakianul in cea mai pura romaneasca de care era el in stare. Kuweitianul il aude si il intreaba intr-o romaneasca la fel de pur stalcita: - Bei bork de gaine, de inde stii la tine ruminejte, bei? - Ieu facut jgoal la Rumania, bei gegule goglit! - Zeu? Ji unde fecut la tine jgoal? - In Biucresh. Ei! Ji ce jgoal fecut tu, bei? - Bolitehnica. Da’ di ge? - Pei ji eu fecut jgoal la Romania. - Daaa? Ce jgoal? - Eu fecut Medigin la Tirgu Murej. Irakianul intre timp isi reparase mitraliera si incepe sa traga mai indarjit dupa kuweitian. - Ia bei glonz, la bizda ma-tii de ungur ! lol! lol!
Sus In jos
abytzu

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Vin Iul 11, 2008 4:24 am

Recent a fost efectuat un sondaj de opinie in Italia, in care intrebarea era: "Credeti ca sunt prea multi straini in tara?"

Rezultatele au fost dupa cum urmeaza:

20% dintre respondenti au spus "Si"
10% dintre respondenti au spus "No"
70% dintre respondenti au spus: "E, pe dracu"
Sus In jos
abytzu

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Vin Iul 11, 2008 4:32 am

O fetita se duce la un magazin de animale si intreaba "Va log, aveti iepulasi dlagalasi ?". Inima vanzatorului se topeste brusc. Se aseaza pe vine langa fetita, si o intreaba "Vlei un iepulas dlagalas alb, sau unul dlagalas moale si neglu si pufos ? Sau poate pe cel dlagalas si maloniu de acolo?". Fetita se inroseste, se leagana putin pe calcaie, isi pune manutele pe genunchi, se apleaca in fata si raspunde in soapta. " Cled ca pe pitonul meu il doale in cul de cale e.
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Lun Iul 14, 2008 4:37 pm

Desert...nisip mult....Un explorator englez mergea cu camila sa intr-o expeditie.Dintr-o data camila se opreste. Se da jos englezul si, nestiind ce sa faca, se aseaza in fund langa camila. Sta cateva ore bune si iaca ce vede un service auto si un mecanic cu trusa de scule. Se duce repede la mecanic si ii spune ce probleme are cu camila. Acesta ii sugereaza sa o aduca in service si sa o urce pe rampa. Zis si facut. Se baga mecanicul sub rampa si se uita indelung la camila, pana se hotaraste ce sa faca. Si scoate un levier din trusa cu scule si ii arde un la coaie camilei (care de fapt era camiloi) si o ia camiloiu' la fuga. Englezul consternat il intreaba pe mecanic:
- Bine, domnule, si eu acum ce fac?
Si mecanicul ii raspunde cu o privire nerabdatoare:
-Sui-te sus pe RAMPA... lol! lol! lol!
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Lun Iul 14, 2008 4:37 pm

Era odata un motan care avea un fiu. Motanu' venea acasa noaptea tarziu si-l intreaba fiul:
-Tata, da' unde mergi tu in fiecare noapte?
-Pai fiule, ma duc la f****!
-Hai ca vrreau si eu sa merg.
-Bine, fiule.
Merg ei urmatoarea noapte, stau pe un acoperis, da' pisica n-a venit. Incepe sa ploua, ei erau uzi leorca si tremurau de frig; la un moment dat zice fiul:
-Tata, eu mai f** cinci minute si plec ! lol! lol! lol!
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Lun Iul 14, 2008 4:40 pm

A fost odata, peste noua mari si noua tari, de mergeai cale lunga sa-ti ajunga, prin pustiuri de nisip si codri de arama, un iepuras.
Intr-o dimineata se trezeste el si zice:
-Vai de p*** mea, ce departe stau!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Lun Iul 14, 2008 4:40 pm

Trei Lilieci pe-o creanga. Primul zboara, dupa o ora vine inapoi, plin cu singe si intreaba: Vedeti turma aia de vaci? Praf am facut-o.
Al doilea zboara si dupa 30 min. vine inapoi plin de singe: Vedeti turma aia de miei? Praf i-am facut.
Al treilea zboara, dupa 2 minute vine inpoi plin de singe: Vedeti Turnul de Biserica? DA, raspund ceilalti. Eu nu l-am vazut, zise el. affraid affraid affraid affraid
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Lun Iul 14, 2008 4:48 pm

Cainele unui vanator moare intr-o zi si acesta se hotaraste sa-si cumpere alt caine.Isi cumpara alt caine, merge la vanatoare..poc dupa o pasare, cainele se sperie si o ia la fuga. Isi mai cumpara unnul dar la fel. Se duce omul suparat intr-o bodega si povesteste unuia patzania, cum ca i-au disparut 2 caini. Un lautar aude si ii spune:
-Da-mi un caine si dupa 2 saptamani il fac bun de vanatoare.
-Bine mosule..
Zis si facut lautarul i-l baga in toba si i-l ia pe la nunti, pe la petreceri ca sa se obisnuiasca cainele cu bubuielile. Dupa o saptamana isi ia omul cainele inapoi si merge la vanat. Trage: poc, poc, poc! la care cainele....
-I-auzi una, i-auzi doua, i-auzi patruzeci si noua! Mad Mad Mad Mad Mad
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Lun Iul 14, 2008 4:51 pm

Intr-o zi, vine leul cu un Porsche 911 rosu, superb,decapotabil, tocmai cumparat.
Opreste in fata magazinului din padure si incepe sa strige:
- Ba! care se atinge de masina mea, e MORT!
Dupa ce pleaca leul, apare si iepurasul, vede masina si o ia, face o tura, si se intoarce cu ea prafuita, busita etc.
Iese leul, vede masina si mort de suparare o ia pe vulpe si o descoase. Afla de la ea doar ca o luase cineva cu urechile lungi.
Dispare lupul, vine iepurasul la vulpe:
- Ce i-ai spus ? Ce i-ai spus ?
- Numic, nimic-doar ca era cineva cu urechile lungi...
Iepurasul, smecher, scuipa in maini, isi da urechile pe spate si spune:
- Ai belit pwla magare...Smile)))))
Sus In jos
r[A]z()r

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Lun Iul 14, 2008 4:53 pm

MERGE VULPEA LA URS SI II SPUNE:
- MAI URSULE AM O VESTE BUNA SI UNA REA PT TINE.
- BINE VULPEO, SPUNE-O PRIMA DATA PE AIA ... BUNA.
- ACUM 2 ORE A VENIT IN PADURE CAMIONUL CU ULTIMUL TRANSPORT DE PREZERVATIVE SI VESTEA CEA REA E CA IEPURASUL LE-A DESCARCAT CU FURCA. affraid affraid affraid affraid affraid
Sus In jos
SoryX

Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 24
Localizare : pe terra

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri   Dum Iul 20, 2008 11:37 am

bune da tr sa le pui pe toate intrun singur post
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Aici putetzi spune Bancuri